Boomerang

  • Aconcagua Zdobycie najwyższego szczytu Ameryki Południowej
  • Wietnam Nagroda za najlepsze osiągnięcia
  • Mauritius Rejs katamaranem
  • Chile motocykle Harley-Davidson
  • Tajlandia Chiang Mai, Phuket oraz Bangkok
  • Tanzania Zdobycie Kilimandżaro
  • Koło podbiegunowe Wyścigi skuterami śnieżnymi
« »

Portfolio

Zaangażowanie i profesjonalizm zaowocowały współpracą z m. in.: Orbico, Wella Professionals, Provident, Polbruk, Michelin, Renault, Iveco, Roche, Castrol, Sandoz, Aereco, Eurovia, Ericpol, DnB Nord, Dryvit, GE Money, Pepsi, Qlik View, LG, MAG, Bosta Beton, Makro, Isover, Grupa Żywiec, Plus.

 

 

 

Konferencja GE Money Bank

  Jak to zorganizowaliśmy?

 

Konferencja Banku GE Money została zorganizowana dla grona 150 Uczestników w nietypowym i niezwykłym miejscu… 135 m pod ziemią w Kopalni Soli w Wieliczce.

 

Po zakończeniu części oficjalnej przewidzieliśmy czas na zwiedzanie tego niesamowitego obiektu. Podziemne jeziora i wyrobiska, wykute w skale kaplice, rzeźby i płaskorzeźby, pełne elegancji i tajemniczości podziemne komory stanowiły idealną i niebanalną oprawę wydarzenia.

 

Konferencja została połączona z eventem „Afryka Dzika” podczas, którego pomalowani i przebrani Uczestnicy bawili się przy gorących, afrykańskich rytmach i wspaniałej atmosferze do białego rana.

 

Michelin „Nowe Możliwości”

 

Jak to zorganizowaliśmy?

 

Doroczną konferencję sprzedażową wszystkich działów produkcyjnych firmy Michelin zorganizowaliśmy w warszawskim hotelu Novotel. Wśród 300 Uczestników wydarzenia byli Partnerzy handlowi firmy.

 

Konferencję poprowadziła po raz pierwszy w historii polskich eventów wirtualna postać, w którą wcielił się Ludzik Michelin. Dla wszystkich Uczestników rozwiązanie to okazało się niezwykłym zaskoczeniem, a oryginalny konferansjer przypadł im do gustu.

 

Część oficjalna została zakończona pokazami tanecznymi w rytmach gorącej samby i wspaniałym, satyrycznym występem Marcina Dańca – niezwykle popularnego krakowskiego artysty kabaretowego. W drugim dniu eventu odbyła się prezentacja najnowszych modeli opon.

 

Omani Theme Night in Warsaw

Jak to zorganizowaliśmy?

 

To wyjątkowe wydarzenie dla branży turystycznej i biznesu mieliśmy przyjemność zorganizować we współpracy z Sułtanatem Omanu. Patronat medialny imprezy objęły Wiadomości Turystyczne i Meeting Planner, a merytoryczny Polska Izba Turystyki oraz Polski Związek Organizatorów Turystyki.

 

Podczas wydarzenia ponad dwustu uczestników miało możliwość poznania Omanu jako wspaniałej turystycznej destynacji. Kierunek prezentowali przedstawiciele Ministerstwa Turystyki Sułtanatu Omanu, MDAT oraz miejscowych kompleksów hotelowych. Po prezentacji uczestnicy zostali zaproszeni do udziału w networkingu, w trakcie którego mieli okazję uzyskać wszelkie informacji o destynacji oraz wziąć udział w konkursie i wygrać pobyt w jednym z luksusowych omańskich hoteli.

 

Wydarzenie stwarzało możliwość poznania wielu partnerów handlowych, DMC, przedstawicieli hoteli i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Omani Theme Night in Warsaw zostało pozytywnie ocenione przez uczestników i szeroko komentowane w mediach branżowych i ogólnopolskich.

 

Wyprawa na szczyt Aconcagua

Jak to zorganizowaliśmy?

 

Wszyscy znają tango argentyńskie i wiedzą, że pochodzi z ulic Buenos Aires. Wielu kojarzy najlepsze steki z pastwiskami argentyńskiej pampy. Niewielu wie, że na samym południowym krańcu piętrzą się lodowce i leży najdalej na południe wysunięte miasto świata: Ushuaia. Nie każdy wie, że najwyższa góra Ameryki Południowej i całej zachodniej półkuli, licząca 6960 metrów Aconcagua, leży na rubieżach Argentyny. Argentyna była zasiedlana przez emigrantów z różnych kultur, w tym w dużej części z Europy Wschodniej. Wśród argentyńskich ognistych rytmów z łatwością odnajdziemy rzewne i melancholijne słowiańskie melodie. Zapierające w piersiach widoki, oszałamiające poczucie wolności i przygody… Piękny kraj, piękna atmosfera – podróż do Argentyny może być podróżą życia.

 

14 osobowy wyjazd do Argentyny w celu zdobycia najwyższego szczytu Ameryki Południowej był kolejną zorganizowaną przez agencję Boomerang wyprawą ekstremalną, w której wzięła udział nieformalna grupa złożona z miłośników trekingu i wspinaczki.

 

Chile i Tanzania

Jak to zorganizowaliśmy?

 

Ameryka Południowa

 

„To była wyprawa życia!” – tak zakończoną motocyklową wyprawę „ANDY 2012” podsumowała grupa 19 miłośników mechanicznych rumaków. Wyjazd został przygotowany dla członków harleyowego klubu HOG Warsaw. Agencja Boomerang odpowiadała za kompleksowe przygotowanie wyprawy, zaplanowanie trasy, dostarczenie motocykli Harley-Davidson, zapewnienie obsługi i serwisu technicznego, stworzenie i zrealizowanie ciekawego programu imprezy a także organizację bazy noclegowej oraz przeloty do Ameryki Południowej.

 

 

Tanzania

 

Wyprawa na dach Afryki - Kilimandżaro. Była to pierwsza z wypraw z cyklu turystyki kwalifikowanej. Grupa śmiałków podjęła nie lada wyzwanie zdobycia najwyższego samotnego masywu Tanzanii - Kilimandżaro (5895 m n.p.m.). Żądni przygód i ekstremalnych przeżyć alpiniści - amatorzy zmierzyli się z siłami natury, od wiatru, przez deszcz i mróz, aż po zjawiskowy wschód słońca ukazujący piękno afrykańskiej ziemi.

 

Wietnam i Tajlandia

Jak to zorganizowaliśmy?

 

Wietnam

 

Wietnam - kraj wijący się jak wąż wzdłuż wybrzeża kolejno Zatoki Tonkińskiej, Morza Południowochińskiego i Zatoki Tajlandzkiej. Surrealistyczny obraz Zatoki Ha Long czyli Zatoki Opadających Smoków z charakterystycznymi wysepkami wynurzającymi się z wody jest największą atrakcją Płd. - Wsch. Azji. Wietnam to również przeraźliwy hałas zatłoczonego dawnego Sajgonu (dziś Ho Chi Minh City), kolorowy targ wodny, stożkowe kapelusze, wszędobylskie rowery, bambusy i tarasy ryżowe. Wyjazd zorganizowany dla najlepszych sprzedawców telefonów komórkowych firmy LG przeniósł ich w baśniowy świat i stanowił najlepszą nagrodę za ich osiągnięcia.

 

Tajlandia 

 

Grupę 36 osób zabraliśmy w niesamowitą podróż do Tajlandii! Był to kolejny wyjazd stanowiący kontynuację strategii naszego klienta firmy Dryvit. Wspólnie zwiedziliśmy Chiang Mai, Phuket oraz Bangkok. Wyjazd stanowił połączenie integracji oraz szkolenia dla najważniejszych klientów firmy Dryvit. W czasie pobytu uczestnikom zapewniliśmy wiele atrakcji i dobrą zabawy. Program podróży został uznany za doskonale zaplanowany i zrealizowany. 

 

Koło podbiegunowe i F1 na wodzie

Jak to zorganizowaliśmy?

 

kurort narciarski Levi w Finlandii

 

Zimowa wyprawa zorganizowana dla firmy Polkomtel. Zlecenie agencja Boomerang wygrała biorąc udział w konkursie ofert. Celem było koło podbiegunowe, destynacją kurort narciarski Levi w Finlandii, a okazją coroczne spotkanie podsumowujące roczne wyniki. Grupa 48 osób miała okazję spędzić pobyt w popularnym zimowym ośrodku oraz skorzystać ze wspaniałych atrakcji, które oferował region. Uczestnicy podszkolili umiejętności jazdy na nartach, sprawdzili swoje siły w wyścigach skuterami śnieżnymi oraz zjedli lunch na farmie reniferów. Wyjazd uznano za szczególnie udany.

 

F1 na wodzie

 

W kolejną niesamowitą podróż do Finlandii mieliśmy przyjemność zabrać klientów firmy Uni-Truck. Głównym punktem programu były wyścigi Formuły 1 na wodzie odbywające się w Lahti oraz próbna jazda łodzią wyścigową. Po silnych wrażeniach i sporej dawce adrenaliny nie zabrakło czasu na zwiedzanie stolicy Finlandii – Helsinek oraz wizyty w najstarszym porcie – Porvoo. Dodatkową atrakcję dla Uczestników stanowił obiad zorganizowany w tradycyjnym lapońskim domku i poznanie smaków fińskiej kuchni.

 

 

     

 

 

  

Instagram

Dołącz do Nas